Přihlásit se Registrovat

Červnové parní jízdy - ve znamení dětí

Jindřichohradecké místní dráhy připravují na každou sobotu v červnu (1., 8., 15. a 22. 6.) speciální předprázdninový parní vlak, který pojede na trati Jindřichův Hradec - Nová Bystřice a zpět. Na Den dětí, 1. 6. bude ve Střížovicích pro dětské pasažéry přichystán doprovodný program plný her a soutěží. Při zakoupení rodinné jízdenky na nostalgickou jízdu 8. 6. obdrží každé dítě navíc zdarma poukaz na vstupenku do pražského Království železnic a parní jízda 15. 6. bude pro změnu doplněna dětským představením na nádraží v Nové Bystřici.

„Červen je především ve znamení dětí a my pojedeme v tomto měsíci s naší historickou soupravou do Nové Bystřice opět každou sobotu. Vlak, vybavený bufetovým vozem, vyrazí z Jindřichova Hradce vždy v 10.50, v Bystřici bude ve 12.45, kde bude prostor pro občerstvení, návštěvu dětské dílny a pak se vydá zpět do Hradce s příjezdem v 15.59. První jízdu zahájíme 1. června na Den dětí. Ve Střížovicích budou pro malé návštěvníky připraveny soutěže, hry, promítání pohádek a jízdy na motocyklovém trenažéru. Parní jízda 15. 6. pak bude v Nové Bystřici po příjezdu doplněna stylovou Nádražáckou pohádkou,“ objasňuje Iva Padruňková, manažerka marketingu a komunikace.

Při zakoupení rodinné jízdenky na parní jízdu 8. 6., obdrží každé dítě ve věku od 3 do 15 let zdarma poukaz na vstupenku do Království železnic v Praze.

Doporučujeme rezervovat si místa předem. Jízdenky s místenkou zakoupíte na adrese www.e-jizdenka.cz. Cena jízdenky do Nové Bystřice a zpět, stojí 250 Kč, rodinná jízdenka 650 Kč (2 dospělí a 1-3 děti). Více informací na www.jhmd.cz nebo office@jhmd.cz.

Zpráva ke stažení

Foto ke stažení

Plakát ke stažení

Fotogalerie