Přihlásit se Registrovat

Den dětí s párou tentokrát v Jindřichově Hradci

Oslavte se svými ratolestmi 31. květen netradičně. Jindřichohradecké místní dráhy chystají na tento den zvláštní parní vlak, který pojede z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice a zpět. V Jindřichově Hradci bude pro rodiče s dětmi připraven bohatý program plný her a soutěží, promítání pohádek, vystoupení dětí z jindřichohradeckých základních škol.

„Naše atrakce se líbí hlavně dětem, proto jsme pro ně ve spolupráci s Českými drahami, SŽDC, městem Jindřichův Hradec a dalšími partnery připravili ve stanici Jindřichův Hradec zajímavý program, kde se mohou vyřádit. Bude zde například skákací hrad, opilé brýle, svezení na drezínách, promítání krátkých pohádek v upraveném voze – kinematovlaku, vystoupení dětí ze základních škol, spousty soutěží atd. Z Jindřichova Hradce také pojede parní vlak v 10.50,“ popisuje program Iva Padruňková, manažerka marketingu a komunikace.

Na tuto akci je vstupné dobrovolné.

Partnery akce jsou: České dráhy a. s., SŽDC, Město Jindřichův Hradec a A. S. A. Dačice s. r. o., Centropen a. s., Hand – Made service s. r. o., Kofola CZ, Müller Milch, Penzion Na 15. Poledníku, Prevedent s. r. o., VZP a. s., Zon spol. s r. o.

Do parního vlaku doporučujeme rezervovat místa předem. Jízdenky s místenkou zakoupíte na adrese www.e-jizdenka.cz. Cena jízdenky do Nové Bystřice a zpět, stojí 250 Kč, rodinná jízdenka 650 Kč (2 dospělí a 1-3 děti). Další informace získáte na www.jhmd.cz nebo pište na rezervace@jhmd.cz

Tisková zpráva ke stažení

Fotogalerie