Přihlásit se Registrovat

Den dětí s párou ve Střížovicích

Oslavte se svými ratolestmi 1. červen netradičně. Jindřichohradecké místní dráhy chystají na tento den zvláštní parní vlak, který pojede z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice a zpět. Ve Střížovicích bude pro rodiče s dětmi připraven bohatý program plný her a soutěží, promítání pohádek nebo možnost jízdy na motocyklovém trenažéru. Ve vlakové soupravě samozřejmě nebude chybět bufetový vůz.

„Naše atrakce se líbí hlavně dětem, proto jsme pro ně ve spolupráci s Českými dráhami, obcí Střížovice a dalšími partnery připravili ve stanici Střížovice zajímavý program, kde se mohou vyřádit. Bude zde například trenažér jízdy na motocyklu, opilé brýle, možnost jízdy na koni či promítání krátkých pohádek v upraveném voze - kinematovlaku. Z Jindřichova Hradce odjíždíme v 10.50, ve Střížovicích stavíme v 11.30 a do Bystřice dorazíme ve 12.45. Na zpáteční cestu se vydáme ve 14.20, ve Střížovicích budeme v 15.25 a cestu zakončíme v Jindřichově Hradci v 15.59. Zpáteční jízdenka z parního vlaku platí jako vstupenka na akci ve Střížovicích, která se bude konat od 10 hodin až do odjezdu parního vlaku v půl čtvrté,“ popisuje cestu a program Iva Padruňková, manažerka marketingu a komunikace.

Doporučujeme rezervovat si místa předem. Jízdenky s místenkou zakoupíte na adrese www.e-jizdenka.cz. Cena jízdenky do Nové Bystřice a zpět, stojí 250 Kč, rodinná jízdenka 650 Kč (2 dospělí a 1-3 děti). Další informace získáte na www.jhmd.cz nebo pište na office@jhmd.cz.

Zpráva ke stažení

Foto ke stažení

Plakát ke stažení

Fotogalerie