Přihlásit se Registrovat
Nacházíte se na: Aktuality > Dopravní ples 2016

Dopravní ples 2016

Dopravní ples se letos opět uskuteční v jedinečných historických prostorách Rytířského sálu Španělského křídla Státního hradu a zámku Jindřichův Hradec. Na sobotu 6. února 2016 jej pro vás od 19:00 připravily Jindřichohradecké místní dráhy ve spolupráci s Aeroklubem Jindřichův Hradec, o. s. a Železniční stanicí Jindřichův Hradec.

O hudební doprovod a pohodovou atmosféru se během večera postará stejně jako v loni kapela Blueband z Červené Řečice. Z bohatého plesového repertoáru zahraje např. populární písně Zdeňka Rytíře, Karla Svobody, Petra Hapky, Ivana Hlase nebo skupin Kabát či Katapult. Na své si přijdou také milovníci klasických jihočeských dechovek.

Společenskou atmosféru v sále podtrhnou vystoupení taneční školy Last Dance Team z Českých Budějovic.

Vrcholem doprovodného programu bude předpůlnoční slosování cen tomboly. Vzhledem k dopravnímu zaměření plesu si výherci mohou mimo jiné odnést dárkové poukazy na vyhlídkový let, seskok padákem, nebo na službu strojvedoucím na zkoušku. Hlavní cenou se již tradičně stane vypravení celého parního vlaku.

Ceny vstupenky činí 310 Kč. V ceně je zahrnut přípitek a malé pohoštění. Zájemci si mohou vstupenky od 20. ledna zakoupit v Jindřichově Hradci v Kavárně Koloniál v ulici Na Hradbách č. 48 a v osobní pokladně vlakového nádraží ČD v Nádražní ulici č. 193, nebo si je objednat na čísle 384 361 165 v pracovních dnech od 7.00 do 15.30 nebo e-mailem: office@jhmd.cz.

Fotogalerie