Přihlásit se Registrovat

Druhý ročník fotosoutěže zná své vítěze

Nečekaně silná odezva veřejnosti na loňský první ročník fotosoutěže nás vedla k jejímu zopakování. Změnili jsme jen tematické zaměření soutěžních snímků, které měly zachycovat krajinu úzkokolejky. 

Přes toto tematické omezení se do soutěže do konce října přihlásilo 17 fotografů. Ze zaslaných snímků splňovalo soutěžní podmínky 127 fotografií, které mohly být zveřejněny na facebooku JHMD.

Na prvním místě se s nejvyšším počtem hlasů vnitrofiremního hlasování umístila Šárka Karpišová, která získává poukaz na službu strojvedoucí na zkoušku na parní lokomotivě. Petr Martínek dostává za druhé místo poukaz na službu strojvedoucí na zkoušku na dieselové lokomotivě. Volnou rodinnou jízdenku do některého z parních vlaků JHMD za třetí místo zasíláme Michalu Kadlecovi.

Volnou rodinnou jízdenku navíc posíláme také Michaele Reissigové, jejíž snímky vyvolaly zdaleka největší odezvu mezi uživateli našeho FB profilu a získaly nejvíce hlasů (zdvižených palců) veřejnosti.

 

JHMD děkují všem účastníkům soutěže za poskytnuté fotografie a jejich vysokou kvalitu i tematickou rozmanitost. Pozitivní zkušenosti z prvních dvou ročníků nás vedou k rozhodnutí ve fotosoutěži pokračovat i v dalších letech. O vyhlášení dalšího, patrně rovněž tematicky zaměřeného, ročníku soutěže vás budeme včas informovat.

Fotogalerie