Přihlásit se Registrovat
Nacházíte se na: Aktuality > JHMD se Šťávou

JHMD se Šťávou

Jindřichohradecké místní dráhy se v tomto roce staly součástí celorepublikového projektu - zákaznického programu Šťáva.cz. Jedná se o webový on-line magazín pro celou rodinu, určený všem zákazníkům skupiny ČEZ, který kromě informací o Zákaznickém programu Šťáva a službách ČEZ poskytuje především bohatou nabídku slev a tipů pro volnočasové aktivity. Magazín vychází také v tištěné podobě a obsahuje tématicky členěná témata z oblasti zábavy, kultury a sportu, jak z domova, tak i ze zahraničí. Stačí se zaregistrovat na www.stava.cz a je možné ihned využívat slevu třeba na jízdu historickým parním vlakem nebo na rekreační ubytování v nádražních budovách stanic Albeř, Střížovice, Kunžak-Lomy, Hůrky nebo Nová Bystřice.

„Projekt časopisu Šťáva odstartoval 1. května a všichni zákazníci ČEZ získají od tohoto dne, po registraci na www.stava.cz, přístup ke slevám a tipům pro volný čas, nejen v jižních Čechách, ale v celé republice. Takže se mohou podívat na místa, kde třeba ještě nebyli, za nižší cenu. Všem registrovaným zákazníkům magazínu Šťáva poskytujeme slevu ve výši 10% na celodenní rodinnou jízdenku v parních vlacích JHMD na tratích do Obrataně a do Nové Bystřice a také slevu 10% na ubytování v našich železničních stanicích. Stačí předložit vytištěný kupón,“ objasňuje Iva Padruňková,“ manažerka marketingu a komunikace.

Zvýhodněná cena na rodinnou jízdenku historickým parním vlakem platí od 1. 5. do 31. 12. 2013 a zvýhodněná cena na rekreační ubytování v době 1. 9. – 31. 12. 2013.

Zájemcům o parní jízdu doporučujeme rezervovat si místa předem. Jízdenky s místenkou zakoupíte na adrese www.e-jizdenka.cz. Rezervaci míst nebo ubytování v našich rekreačních zařízeních můžete provést také telefonicky na čísle 384 361 165 v pracovních dnech od 7.00 do 15.00 hodin. Pro získání dalších informací pište na office@jhmd.cz.

Zpráva ke stažení

Foto ke stažení

Fotogalerie