Přihlásit se Registrovat

Jízda pohádkovým parním vlakem

Děti, rodiče, vydejte se o letních prázdninách na kouzelnou projížďku parním vlakem do pohádkové říše a setkejte se s živými pohádkovými bytostmi. V bývalé sklárně v Kamenici nad Lipou bude v sobotu, 29. června nově otevřena Pohádková říše skřítka Fábuly, kde můžete navštívit například temné sklepení čerta Bulibána, ztracený svět čaroděje Lesifóna, projít se bludištěm, navštívit tvořivou dílnu a zapojit tak svou fantazii nebo ochutnat speciality loupežníka Bambitky v jeho hostinci.

„Ve spolupráci s Pohádkovou říší Fábula chceme během letních prázdnin zpestřit cestování v našich pravidelných parních vlacích na trase Jindřichův Hradec – Kamenice nad Lipou doprovodným programem v podobě pohádkové bytosti, od které děti dostanou zajímavé hádanky a úkoly. Pohádkový parní vláček bude jezdit v období 1.7. – 31.8. od pondělí do pátku z Jindřichova Hradce s odjezdem vždy v 10.45 a příjezdem do Kamenice v 11.35. V pohádkové říši si přijdou na své nejen děti, ale i dospělí, vysvětluje Iva Padruňková,“ manažerka komunikace a marketingu.

Další informace o pohádkové říši získáte na adrese www.skritekfabula.cz

Jízdenky s místenkou zakoupíte na adrese www.e-jizdenka.cz. Cena jízdenky do Kamenice a zpět stojí 220 Kč a celodenní rodinná jízdenka je v ceně 650 Kč (2 dospělí a 1-3 děti). Více informací na www.jhmd.cz nebo office@jhmd.cz.

Zpráva ke stažení

Fotogalerie