Přihlásit se Registrovat

Kalendář na rok 2018 již v prodeji!

Se začátkem hlavní turistické sezony přichází do prodeje také kalendář JHMD na rok 2018. Jeho fotografie jsou tentokrát věnovány krajině úzkokolejky a připomínají, že tyto tratě a  jejich vlaky nejsou jen pozoruhodnou technickou památkou, ale i jedinečným krajinotvorným prvkem.

Autorka fotografií z kalendáře na rok 2018, Šárka Karpišová, vzešla z loňského ročníku fotografické soutěže „Úzkokolejka objektivem“. Její fotografie vynikaly  jasným tematickým zaměřením nepřehlédnutelných barevných vláčků, které nikde jinde nevidíte a které jsou za každého počasí a v každé roční době naprosto originální ozdobou zdejšího kraje. Krátce po svém zveřejnění na sociálních sítích vyvolaly tyto snímky pozitivní odezvu, ve světě železničních nadšenců nebývalou.

 Kalendáře s fotografiemi Šárky KArpišové si nyní můžete zakoupit ve stanicích JHMD nebo objednat na office@jhmd.cz za cenu pouhých 129 Kč.

Firemní kalendáře jsou pro JHMD důležitým nástrojem komunikace s veřejností. Chceme proto, aby přinášely osobité pohledy od různých autorů vždy na nová a nová témata spjatá s děním kolem našich úzkokolejek.

Fotogalerie