Přihlásit se Registrovat

Mikulášská jízda v Jindřichově Hradci

Zažijte skvělou jízdu a svezte se společně s Mikulášem a čerty parním vlakem. Jindřichohradecké místní dráhy připravily pro malé i velké zájemce jako každý rok tradiční jízdy Mikulášského parního vlaku, které se letos uskuteční již tuto sobotu 30. listopadu a v neděli 1. prosince 2013.

Sobotní parní vlak vyráží na cestu z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice v 10:50 a zpět do Hradce vyjíždí ve 13:30 hodin. Nedělní parní vlak bude vypraven do Černovic s odjezdem z Jindřichova Hradce v 9:55 a zpět se vydá ve 12:30.

Mikuláš se svou družinou projde všechny vagóny a hodné děti odmění malým dárkem. Na zlobivé děti čekají čerti, kteří pro ně mají připraveno uhlí z lokomotivy.

Zpáteční jízdenka pro dospělé stojí v sobotu i v neděli 250 Kč. Děti do 3 let jsou přepravovány zdarma a pro děti od 3 do 15 let je jízdenka za poloviční cenu. Rezervace míst je možná za poplatek 20 Kč za místo. Rodiny s dětmi (2 dospělí a 2 děti od 3 do 15 let) si mohou zakoupit rodinnou jízdenku včetně rezervace za 650 Kč.

Plakát ke stažení - Černovice u Tábora

Plakát ke stažení - Nová Bystřice

Zpráva ke stažení