Přihlásit se Registrovat

Nabídka práce - Asistent/ka finančního ředitele

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Asistent/ka finančního ředitele.

Náplň práce:

-              Administrativní podpora finančního ředitele

-              Příprava podkladů pro účetní oddělení

-              Zajištění administrativní agendy

-              Evidence korespondence

Požadujeme:

-              VŠ vzdělání ekonomického směru

-              Orientace ve finanční administrativě

-              Znalost podvojného účetnictví

-              Výhodou znalost programu Helios Orange

-              Práce s PC (MS Office – Word, Excel, Outlook)

-              Výborné komunikační a organizační dovednosti

-              Praxe v oboru vítána

Nabízíme:

-          Mzda od 25 000 do 28 000 Kč/měsíc

-          5 týdnů dovolené

-          příspěvky na stravné, na životní a úrazové připojištění

-          nástup možný ihned nebo dle domluvy

Kontaktní osoba:

Ing. Linda Průšová

Personální oddělení

Tel. číslo: 778 411 536

Email: lprusova@uzkokolejky.cz