Přihlásit se Registrovat

Nabídka práce - Vedoucí technického úseku

Požadujeme:

-       Vysokoškolské vzdělání technického směru

-       Výhodou: praxe z oblasti traťového hospodářství (železniční spodek a svršek), znalost legislativy v oboru drah (Vyhláška č.177/1995 Stavební a technický řád drah)

-       Práce s PC (MS Office)

-       Cílevědomost, manažerské dovednosti, loajalita, spolehlivost

-       Ochota učit se novým věcem

-       Zdravotní způsobilost

-       ŘP skupiny B

Náplň práce:

-       Plánování údržby a zajištění provozuschopnosti na regionálních tratích Jindřichův Hradec – Obrataň a Jindřichův Hradec – Nová Bystřice

-       SW evidence stavebnětechnických parametrů dráhy

-       Organizace práce a personální zabezpečení technického úseku

-       Příprava podkladů pro zadávání zakázek pro správu a údržbu tratí a pozemků

Nabízíme:

 - Výše nástupní mzdy dle dosaženého vzdělání (40 000 Kč - 45 000 Kč)

 - 5 týdnů dovolené

 - příspěvek na úrazové pojištění

 - životní pojištění

Kontaktní osoba:

Ing. Linda Průšová

778 411 523

lprusova@uzkokolejky.cz