Přihlásit se Registrovat
Nacházíte se na: Aktuality > Nezmar expresem na koncert

Nezmar expresem na koncert

Zajímáte se o folkovou muziku a zároveň máte rádi projížďky krásnou krajinou jihovýchodních Čech? Pak se určitě vydejte na koncert skupiny Nezmaři, který pořádají Jindřichohradecké úzkokolejky již tradičně ve stanici Hůrky ve čtvrtek, 4. července od 20.30 hodin. Odveze vás tam historický parní vláček z Jindřichova Hradce, počká na Vás až do skončení koncertu a poté vás vezme zpět na jindřichohradecké nádraží.

„Koncert s Nezmary pořádáme tradičně již několik let, takže název Nezmar expres už se vžil natolik, že každý ví, o co jde. Z Jindřichova Hradce vyrážíme na cestu v 18.43, do Hůrek přijedeme těsně před koncertem, který odstartuje v plné parádě ve 20.30.
Účastníci vystoupení se mohou řádně posilnit již v průběhu cesty v bufetovém voze a pokračovat mohou v Hůrkách, kde se bude na nádraží točit dobře vychlazené pivečko a prodávat výtečné grilované klobásky až do samého závěru vystoupení. Poté, ve 22.30, se vláček opět vydá na cestu zpět a do Jindřichova Hradce dorazí ve 23.47,“ objasňuje Iva Padruňková, manažerka marketingu a komunikace a dodává: „zpáteční jízdenka na parní vlak zároveň platí i jako vstupenka na koncert.“

Ceny jízdného a vstupenek:

  • zpáteční jízdenka na parní vlak a vstup na koncert: 380 Kč
  • dětská zpáteční jízdenka na parní vlak a vstup na koncert: 190 Kč
  • vstupné na místě: 220 Kč
  • dětské vstupné na místě (3-15 let): 110 Kč


tisková zpráva ke stažení

plakát ke stažení

Fotogalerie