Přihlásit se Registrovat
Nacházíte se na: Aktuality > Poděkování

Poděkování

Vážení cestující,

ocitli jsme se v mimořádné situaci, jakou v novodobé historii naše země nezažila. I v této nelehké době se každý den snažíme zajišťovat plynulý provoz na Jindřichohradeckých úzkokolejkách za situace, kdy podle nařízení hejtmanů krajů Jihočeského i Vysočina a jejich krizových štábů došlo k částečnému omezení provozu.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat Vám všem, kteří jste nezanevřeli na jízdu vlakem, a nadále cestujete s námi! Děláme vše pro to, aby jízda vlakem byla pro Vás bezpečná a zdravotně nezávadná. Zintenzivnili jsme proto úklid souprav, pravidelně provádíme jejich dezinfekci a ve styku s veřejností používáme ochranné prostředky, roušky a rukavice i dezinfekční prostředky. Pro zvýšení účinnosti zavádíme dezinfekci ozónem, který nejen čistí vzduch, ale ničí i bakterie a viry.

Děkujeme Vám, že respektujete povinnost používat ochranné roušky v dopravních prostředcích, dodržujete dle možnosti patřičné rozestupy a jste ohleduplní k ostatním cestujícím i k obsluze vlaku.

S účinností od 14. dubna 2020 se v našich vlacích opět potkáte s doprovodnými vlakovými četami, u kterých si můžete zakoupit jízdenky. Abychom zabezpečili maximální ochranu Vás, ale i našich kolegů, bude vlaková četa vybavena ochrannými a dezinfekčními prostředky. Přesto Vás žádáme, abyste si i nadále jízdenky přednostně zakupovali při nástupu v obsazených stanicích, tj. v Nové Včelnici, v Kamenici nad Lipou a v Černovicích u Tábora u staničních pracovníků.

Buďme společně ke svému okolí nadále maximálně ohleduplní a snažme se zamezit šíření nákazy koronavirem zejména v situacích vyžadujících těsnější kontakt mezi lidmi. Zodpovědným a ohleduplným přístupem můžete úzkokolejky využívat i v této době, jsme tady pro Vás. Těšíme se společně s Vámi na turistickou a parní sezónu, kterou zahájíme, jakmile opadnou regulační opatření.

Dovolte nám touto cestou veřejně poděkovat našim strojvedoucím, vlakvedoucím a průvodčím, kteří i navzdory šíření onemocnění COVID-19 zajišťují dopravní obslužnost, a stýkají se s veřejností. A děkujeme také těm všem spolupracovníkům, kteří se zvýšenou měrou starají o provoz ve stanicích, o dezinfekci, údržbu a provozuschopnost drážních vozidel a údržbu a provozuschopnost obou úzkorozchodných tratí.

Společně to zvládneme! Jsme tady pro Vás.

Vaše Jindřichohradecké úzkokolejky

Fotogalerie