Přihlásit se Registrovat

Porucha parní lokomotivy - aktualizováno - parní lokomotiva v provozu

!! OPRAVENO !!
 
Pracovní sobotu měli naši chlapi z dílny, kteří dělali maximum pro to, aby jste se zase od zítra mohli svézt parní mašinkou 
Kompresor se povedlo opravit a my moc děkujeme za jejich pracovní nasazení a vám cestujícím děkujeme za trpělivost.
Každá cesta parní mašinky je do poslední chvíle nejistá. Stroj z roku 1955 je po generální opravě a ačkoliv proběhlo několik zkušebních jízd, další závady se bohužel mohou objevit (objevily) až při plném provozu, s plnou zátěží.
Buďte, prosím, k této stařičké dámě tolerantní a odpusťte jí její občasné poruchy či nedochvilnosti v jízdního řádu 
Děkujeme za vaši přízeň 
PS: Jízdenky můžete opět kupovat na www.jizdenky.jhmd.cz

 

 

Vážení cestující, dnes ráno došlo k poruše kompresoru na parní lokomotivě. Historická souprava vyjela z Jindřichova Hradce v čele s dieselovou lokomotivou řady T47.
Na opravě kompresoru intenzivně pracujeme a děláme vše, aby parovka vyjela na trať co nejdříve. Oprava pravděpodobně potrvá v řádu dnů, o přesném termínu vás budeme informovat na FB a webových stránkách.
- V případě tažení historické soupravy dieselovou lokomotivou v celé trase, cestují děti do 15 let zdarma a dospělí za polovinu plného jízdného, tzn. 245,- (JH - Nová Bystřice) a 195,- (JH - Kamenice n/Lipou).
- V případě zakoupení jízdenek přes e-shop www.jizdenky.jhmd.cz a NENASTOUPENÍ do vlaku bude jízdné vráceno v plné výši - v tomto případě prosíme o zaslání zakoupené jízdenky na office@jhmd.cz.
- V případě zakoupení jízdenky přes e-shop a NASTOUPENÍ do vlaku, bude vráceno dětské jízdné a polovina plného jízdného - office@jhmd.cz
Po dobu neprovozuschnopnosti parní lokomotivy nebude možné jízdenky zakoupit přes e-shop.
Omlouváme se za vzniklé komplikace