Přihlásit se Registrovat
Nacházíte se na: Aktuality > Tisková zpráva

Tisková zpráva

Vážení cestující, obchodní partneři a přátelé úzkokolejky.

V pátek dne 3.12.2021 skončilo mimořádné moratorium, o které před šesti měsíci naše společnost požádala pro to, aby se mohla vypořádat, mimo jiné, také s následky pandemie způsobené koronavirem Covid – 19.

Mimořádné moratorium nám poskytlo prostor pro konsolidaci našich závazků i potřebný čas k jednání o budoucím konceptu fungování naší společnosti. Vedli jsme jednání s věřiteli, obchodními partnery, ale i mezi všemi akcionáři, a to s jednoznačným cílem zajistit dlouhodobou budoucnost společnosti. Veškerá jednání by měla být dokončena do konce roku. O výsledcích těchto jednání Vás budeme následně informovat.

Děkujeme všem cestujícím a přátelům úzkokolejky za ohleduplnost, kterou jste nám v tomto těžkém období projevili. Poděkování patří zejména Vám cestujícím za věrnost, kterou jste nám zachovali, našim objednatelům a obchodním partnerům za důvěru, kterou v nás vložili. Poděkování patří i našim zaměstnancům za úsilí a obětavost v této pro všechny obtížné době. Za jejich nadšení, odbornost a pracovitost, bez kterých by úzkokolejka nemohla být nedílnou součástí regionu, jeho historie, a jak věříme, i jeho budoucností.

Dovolte nám popřát Vám hodně zdraví a rodinné pohody v následujících svátečních dnech.

Vaše úzkokolejka.