Přihlásit se Registrovat
Nacházíte se na: Aktuality > Ukončení parní sezony

Ukončení parní sezony

V sobotu 24. října se Podzimní jízdou rozloučíme s letošní parní sezonou. 

Podzimní jízda se řídí obvyklým jízdním řádem parních vlaků za rok 2015. Z Jindřichova Hradce vyjíždí souprava na Novou Bystřici v 10: 50; z Nové Bystřice se vrací v 14:20 a do cílové stanice v J. Hradci zpět dorazí přesně minutu před čtvrtou hodinou odpolední.

Parní lokomotivu v čele soupravy historických vozů povede jeden z nejstarších českých strojvedoucích v aktivní službě  Jaroslav Dvořák, řečený Fajfka. Jindřichohradecké místní dráhy mu při příležitosti jeho významného životního jubilea chtějí veřejně poděkovat za jeho dlouholeté služby a slavnostně popřát hodně zdraví a spokojenosti do dalších let.

Jízdné se řídí standardním tarifem JHMD. Jízdenky s místenkou zakoupíte na adrese http://jizdenky.jhmd.cz/. Dospělí zaplatí 250 Kč, děti do 15 let polovinu a děti mladší tří let pojedou zdarma. Rodinné jízdné pro dva dospělé a až tři děti činí 650 Kč. Doporučujeme rezervovat si místa předem. Rezervaci míst můžete provést také telefonicky na čísle 384 361 165 v pracovních dnech od 7.00 do 15.00 hodin. Pro získání dalších informací pište na office@jhmd.cz. Více informací naleznete na www.jhmd.cz.