Přihlásit se Registrovat
Nacházíte se na: Aktuality > Úzkokolejky objektivem

Úzkokolejky objektivem

Jindřichohradecké místní dráhy vyhlašují další ročník fotografické soutěže "Úzkokolejky objektivem"

Fotosoutěž je součástí širší koncepce komunikace s veřejností, v jejímž rámci JHMD hledají odpovídající formy spolupráce se všemi, kdo si uvědomují jedinečnou kulturní a krajinotvornou hodnotu jindřichohradeckých úzkokolejek.

Na základě pozitivní odezvy na loňský první ročník vyhlašujeme na tento rok zaměření fotosoutěže na tema "Krajina úzkokolejky". Zasílané soutěžní snímky by se proto měly věnovat vztahu našich tratí k okolní krajině

Pokud si myslíte, že dokážete udělat stejně dobré, ne-li ještě lepší snímky než loňští výherci, zašlete nám je na adresu: fotosoutez@jhmd.cz. Součástí emailu musí být jméno, příjmení a bydliště účastníka a označení, že jde o snímek zaslaný do soutěže. Pochopitelně, čím více snímků, tím i větší šance na výhru. Pozornost věnujte minimálnímu rozlišení: 2480 x 3508, a 300 dpi!

Výherci obdrží od JHMD dárkové poukazy: za 1. místo na službu strojvedoucím na zkoušku na parní lokomotivě; za 2. místo na službu strojvedoucím na zkoušku na dieslové lokomotivě; za 3. místo volnou rodinnou jízdenku do parního vlaku.

Soutěžní snímky budou zveřejněny také na našem Facebooku (www.facebook.com/jhmd.cz) a Instagramu (instagram.com/uzkokolejka_jhmd/). Veřejností nevíce oceňovaná fotografie (sdílení a "palcování", like) obdrží od nás zvláštní cenu publika.

Vybrané fotografie se uveřejní formou dalších autorských kalendářů.

Pravidla soutěže naleznete na www.jhmd.cz v sekci Fotosoutěž, kde budou následně zveřejňovány soutěžní fotografie

 

Fotogalerie