Přihlásit se Registrovat

Velikonoční jízda s párou

Využijte příležitost a vezměte své děti během velikonočních svátků na báječnou jízdu historickým parním vlakem do Nové Bystřice nebo do Černovic u Tábora. Jaro je za dveřmi a Jindřichohradecké místní dráhy letos chystají na Velikonoce hned dvě jízdy parním vlakem, v sobotu, 19. a v neděli, 20. dubna. Na děti bude čekat nejen velikonoční zajíček s dobrotami, ale i živá zvířátka. 

V sobotu, 19. dubna vyjíždí parní vlak v 10.45 na cestu z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice, kam přijede v 13:20, nazpět se vydá v 14:15 a do Hradce dorazí v 15:52. V neděli, 20. dubna parní vláček vyjíždí z Hradce v 9:55, v Černovicích u Tábora bude v 12:33, zpět se vydá v 13:15 a v Hradci zakončí jízdu přesně v 15:00.

„Připravili jsme pro děti doprovodný program s velikonočním zajíčkem, který na ně bude čekat ve vybraných stanicích a rozdávat sladkosti za básničku. Parní jízdy letos ozvláštní živá zvířátka, která budou nejen ve vlaku,“ vysvětluje Iva Padruňková, manažerka marketingu a komunikace a zároveň organizátorka programu.

Pro lepší komfort bude ve vlaku řazen bufetový vůz, ve kterém se cestující budou moci občerstvit nebo si koupit třeba suvenýry.

Vzhledem k tradičně velkému zájmu doporučujeme rezervovat si místa předem. Jízdenky s místenkou zakoupíte na adrese www.e-jizdenka.cz. Cena jízdenky do Nové Bystřice a zpět je 250 Kč a do Černovic u Tábora a zpět je za stejnou cenu. Rezervaci míst můžete provést také telefonicky na čísle 384 361 165 v pracovních dnech od 7.00 do 15.30 hodin. Pro získání dalších informací pište na rezervace@jhmd.cz.

Zpráva ke stažení

Plakát

Podrobný jízdní řád