Přihlásit se Registrovat
Nacházíte se na: Aktuality > Zámecký ples JHMD

Zámecký ples JHMD

Jindřichohradecké místní dráhy již po třetí pořádají ples v jedinečných historických prostorách Státního hradu a zámku Jindřichův Hradec. Zámecký ples se i tentokrát uskuteční v Rytířském sále Španělského křídla první sobotu v únoru, tj. 4. 2., od 19:00.

O hudební doprovod a pohodovou atmosféru se během večera postará dvanáctičlenná kapela Sunny Brass Band z Jindřichova Hradce. Z bohatého plesového repertoáru zahraje populární písně Petra Hapky, Karla Svobody, Eltona Johna, ale i tradiční swingové melodie meziválečného období, např. od Jaroslava Ježka. Zazní také legendární skladby "americké hudby" poloviny minulého století. Na své si přijdou milovníci Straussových valčíkůk i klasických jihočeských dechovek.

Zámecký ples obohatí ukázky standardních tanců v podání Taneční školy Stanislava Schöna a klubu Last Dance z Českých Budějovic.

Součástí doprovodného programu bude předpůlnoční slosování cen. Vzhledem k bezmála dvacetileté tradici plesů JHMD si výherci mohou odnést mimo jiné dárkové poukazy, které jim umožní vyzkoušet si, jaké to je být strojvedoucím parní lokomotivy; svést se s přáteli historickým parním vlakem, nebo prožít víkend na malebném venkovském nádraží v jednom ze šesti komfortně vybavených apartmánů.

Ceny vstupenky činí 290 Kč. V ceně je zahrnut welcome drink a malé pohoštění. Zájemci si mohou vstupenky zakoupit v Jindřichově Hradci v Kavárně Koloniál v ulici Na Hradbách č. 48, nebo si je rezervovat na čísle 384 361 165 v pracovních dnech od 7.00 do 15.30 nebo e-mailem: office@jhmd.cz.

 

Fotogalerie