Přihlásit se Registrovat

Zážitkový balíček na míru

Skupina Holandských turistů využila služeb JHMD při svém pobytu a poznání České Kanady. Po jejich příletu z Maďarska se zákazníkům dostalo té nejlepší a komplexní péče. V krátkém čase necelých dvou dnů turisté poznali maximu.

Dne 27. 4. 2014 skupina 15-ti holandských drážních nadšenců přiletěla letadlem Antonov na letiště do Jindřichova Hradce. Cílem návštěvy byla jízda parním historickým vlakem a příjemná relaxace v našich ubytovacích apartmánech v Hůrkách v samém centru České Kanady.

Celá skupina byla nadšená historickým centrem města, nádhernou přírodou České Kanady a pro ně vytvořeným balíčkem na míru dle požadavků.

V pondělí, za doprovodu obchodního ředitele a dalších zaměstnanců JHMD byla skupina seznámena s nádražím, dílenským zázemím JHMD s exkurzí parních lokomotiv. V programu byla také prohlídka města, kde využili pozvání do Kavárny Kolonial (Na Hradbách 48) na nejlepší Espresso ve městě.

V úterý dopoledne byl se skupinou vypraven zvláštní parní vlak z nádraží Hůrky do J. Hradce. Po celou dobu pobytu i v průběhu jízd se hodně fotilo, natáčelo a dokumentovalo vše prožité.

Jindřichohradecké místní dráhy můžou jen konstatovat, že po menší stagnaci stále víc roste zájem ucelených organizovaných skupin o cestování parním vlakem včetně filmařů a ostatních organizací, které hledají netradiční způsob jak se ponořit a cestovat v duchu minulosti.

JHMD můžeme nabídnout a realizovat skoro jakýkoliv balíček na míru pro všechny subjekty. Jedná se o komplexní službu na míru dle přání zákazníka od transferu z letiště, průvodcovské služby, zajištění stravování, ubytování apod.

Zpráva ke stažení

Fotogalerie