Přihlásit se Registrovat
Nacházíte se na: Jízdenky > Jak koupit jízdenku

Jak koupit jízdenku

Kde koupíte jízdenku:

Jízdenku můžete zakoupit v pokladnách v celoročně obsazených stanicích Nová Včelnice, Kamenice nad Lipou a Černovice u Tábora. Dále pak v sezonních stanicích Jindřichův Hradec, Kunžak-Lomy a Nová Bystřice. Jízdenky můžete zakoupit také přímo ve vlaku u průvodčího. 

Po dobu letní turistické sezóny je v provozu informační středisko JHMD, které je umístěno v prostorách dřevěného skladiště na nádraží v Jindřichově Hradci v těsné blízkosti nástupišť JHMD. V informačním středisku si můžete zakoupit jízdenky na parní i motorové vlaky a dále obchodní zboží JHMD. Ve výstavní síni naleznete i rychlé občerstvení ve formě bufetu.

Kde nekoupíte jízdenku:

Jízdenky do parních vlaků nelze zakoupit u pokladen železničních stanic ČD. Případná tvrzení zaměstnanců ČD, že prodané jízdenky platí i na parní vlak, se nezakládají na pravdě a v parním vlaku si budete muset koupit jízdenku novou.

Místa v parním vlaku si můžete rezervovat přes e-shop jizdenky.jhmd.cz/, telefonicky (384 361 165) nebo e-mailem (office@uzkokolejky.cz). Rezervační poplatek dle tarifu Vám vyúčtuje průvodčí při prodeji jízdenek.