Přihlásit se Registrovat

Mistr oprav kolejových vozidel

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici „Mistr oprav kolejových vozidel“.

Náplň práce:

-      řízení oprav

-      organizace chodu dílny

-      rozdělení práce mechaniků a vedení pracovního týmu na dílně

-      vedení a provádění údržby a oprav drážních vozidel a železničních vozidel

-      řízení prací při běžných a středních opravách, a revizích a seřizování kolejových vozidel

-      podílení se na přípravě dlouhodobého plánu oprav kolejových vozidel

-      sledování závad v informačním systému a odpovědnost za jejich odstraňování

Požadujeme:

-       SOŠ s maturitou, drážní obor výhodou

-       základní práce na PC

-       bezúhonnost

-       zdravotní způsobilost

-       řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

-       mzda od 175 Kč/ hod.

-       výkon práce v Jindřichově Hradci

-       pracovní doba 40 hod. týdně

-       5 týdnů dovolené

-       příspěvek na stravné

-       prémie

-       nástup možný ihned

-       příspěvek na životní pojištění a úrazové připojištění

Strukturované životopisy s popisem předchozí práce a činností zašlete na:

kariera@jhmd.cz

Kontaktní osoba:

Ing. Klára Marková

kmarkova@uzkokolejky.cz