Přihlásit se Registrovat

Přijmeme strojníka traťových strojů

Pro zajištění údržby železniční infrastruktury JHMD hledáme strojvedoucího speciálních hnacích vozidel pro obsluhu MUV, SVP případně ASP.

Základní kvalifikační požadavky:

  1. zdravotní, psychickou a odbornou způsobilost dle Zákona o drahách a vyhlášek č. 16/2012 Sb. a č. 101/1995 Sb.
  2. platná licence strojvedoucího - předchozí praxe podmínkou (min. 3 roky)
  3. možnost doplnění potřebné kvalifikace o osvědčení pro danou dráhu a typ stroje
  4. orientace v technické dokumentaci a technické myšlení
  5. zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, cílevědomost
  6. bezúhonnost;
  7. ukončené střední vzdělání s výučním listem strojního, elektrotechnického, stavebního nebo dopravního zaměření.
  8. ŘP skupiny B

Náplň práce

  1. obsluha a údržba vozidel pro zajištění údržby dráhy MUV 69, SVP 74 případně ASP Beaver 79-800W
  2. zajištění oprav a údržby tratí Jindřichův Hradec - Nová Bystřice/Obrataň (obsluha hydraulické ruky, strojní sečení svahů, stavební a zemní práce na trati…)
  3. odpovědnost za řízení dopravy a vedení dopravní dokumentace vozidel

Pracovní podmínky:

-       výkon práce v Jindřichově Hradci a na tratích Jindřichův Hradec - Nová Bystřice/Obrataň

-       hlavní pracovní poměr, pracovní doba 40 h týdně, jednosměnný provoz

-       příspěvek na stravné, prémie

-       dovolená 5 týdnů

-       po dohodě zaměstnavatel může poskytnout ubytování

-       pevný výplatní termín

-       nástup možný ihned

Kontakt:

Strukturované životopisy s popisem předchozí práce a činností zašlete na:

kariera@jhmd.cz

Fotogalerie