Přihlásit se Registrovat
Nacházíte se na: O nás > Kariéra > Traťmistr

Traťmistr

Pro zajištění běžné správy a údržby železniční infrastruktury JHMD hledáme osobu se zájmem a zkušenostmi z oblasti zajištění provozuschopnosti dráhy zejména v oblasti traťového hospodářství železničního svršku a spodku.

Náplň práce:

-       Každodenní práce v terénu při zajištění prohlídek tratí dle vyhl. 177/95 Sb.

-       Provádění měření výhybek, rozchodu tratí a dalších prvků infrastruktury

-       Plánování údržby a zajištění provozuschopnosti na regionálních tratích Jindřichův Hradec – Obrataň a Jindřichův Hradec – Nová Bystřice.

-       Organizace práce a dohled nad pracovními četami

-       SW evidence stavebnětechnických parametrů dráhy

Požadujeme:

-       SŠ, VŠ technického směru, nejlépe stavební nebo údržba a rekonstrukce žel. tratí

-       znalost správy a údržby v traťovém hospodářství (železniční spodek a svršek)

-       znalost legislativy v oboru drah (především Vyhláška č.177/1995 Stavební a technický řád drah)

-       znalost práce na PC (MS Office)

-       chuť učit se novým věcem a ochota se vzdělávat

-       cílevědomost, týmová spolupráce, loajalita

-       zdravotní způsobilost

-       ŘP skupiny B

Nabízíme:

-       Mzda od 32.000 Kč

-       výkon práce v Jindřichově Hradci a v obvodu trati Jindřichův Hradec – Obrataň a Jindřichův Hradec – Nová Bystřice

-       pracovní doba 40 hod. týdně

-       5 týdnů dovolené

-       příspěvek na stravné

-       prémie

-       nástup možný ihned

-       příspěvek na životní pojištění a úrazové připojištění

-       mobilní telefon, notebook

Strukturované životopisy s popisem předchozí práce a činností zašlete na:

kariera@jhmd.cz

Kontaktní osoba:

Ing. Boris Čajánek

bcajanek@uzkokolejky.cz

602 236 979