Přihlásit se Registrovat
Nacházíte se na: O nás > Kariéra > Traťový dělník

Traťový dělník

Pro zajištění údržby železniční infrastruktury JHMD hledáme osobu se zájmem z oblasti techniky pro zajištění údržby dráhy zejména v oblasti traťového hospodářství železničního svršku a spodku.

Základní kvalifikační požadavky:

  1. znalosti v oblasti strojní, elektromechanické, zednické či jiné řemeslné profese vítány
  2. znalost údržby železničního spodku a svršku výhodou
  3. chuť učit se novým věcem a ochota se vzdělávat
  4. zodpovědnost, cílevědomost, týmová spolupráce, loajalita
  5. zdravotní způsobilost a fyzická zdatnost
  6. ŘP skupiny B výhodou
  7. strojní průkaz výhodou

Náplň práce

  1. každodenní práce v terénu pro zajištění oprav a údržby tratí Jindřichův Hradec - Nová Bystřice/Obrataň, manipulace s těžkými břemeny
  2. odstraňování následků nepříznivých povětrnostních podmínek
  3. zimní údržba a úklid zastávek
  4. údržba a dohled nad svěřenou drobnou mechanizací a pomůcky

Pracovní podmínky:

-       výkon práce v Jindřichově Hradci a tratích Jindřichův Hradec - Nová Bystřice/Obrataň

-       pracovní doba 40 h týdně

-       příspěvek na stravné

-       dovolená 5 týdnů

-       pevný výplatní termín

-       nástup možný ihned

 Nástupní mzda: 84,- Kč/hod. – 101,- Kč/hod.

Kontakt:

Strukturované životopisy s popisem předchozí práce a činností zašlete na:

kariera@jhmd.cz

+420 724 795 093

Fotogalerie