Přihlásit se Registrovat
Nacházíte se na: O nás > Kariéra > Údržbář

Údržbář

Pro zajištění údržby nemovitostí a majetku JHMD hledáme samostatného a zručného údržbáře.

Základní kvalifikační požadavky:

  1. ŘP skupiny B podmínkou a skupiny BE výhodou
  2. odborná způsobilost dle Vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou
  3. samostatnost, manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

Náplň práce

  1. údržba a opravy budov (stanice, sklady atd.) vyžadující znalost stavebních řemesel
  2. údržba a úklid venkovních prostor a komunikací
  3. sekání a údržba zeleně
  4. malby a nátěry
  5. v zimním období úklid sněhu a posyp komunikací

Pracovní podmínky:

-       výkon práce v Jindřichově Hradci a na budovách na tratích Jindřichův Hradec - Nová Bystřice/Obrataň

-       pracovní doba 40 h týdně

-       příspěvek na stravné, prémie

-       dovolená 5 týdnů

-       pevný výplatní termín

 Nástupní mzda: 120,- Kč/hod

Kontakt:

Strukturované životopisy s popisem předchozí práce a činností zašlete na:

kariera@jhmd.cz