Přihlásit se Registrovat
Nacházíte se na: Služby > Ubytování na nádraží

Ubytování na nádraží

Nabídka volných termínů

V návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/ na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, pro řešení vzniklé krizové situace, rozhodla o přijetí krizových opatření, tímto ve smyslu ustanovení § 5 odst. 1 písm. e) a § 6 odst. 1 písm. b) krizového zákona.
Vláda zakazuje:

S účinností ode dne 16. března 2020 od 6:00 hod. do dne 8.6.2020 prodej ubytovacích služeb, s výjimkou osob poskytujících ubytování v ubytovnách, lázeňských zařízeních podle bodu II/7 a školských ubytovacích zařízeních.

Už jste někdy trávili dovolenou na nádraží? Využijte možnosti rekreačního ubytování v plně vybavených apartmánech v nově rekonstruovaných budovách nádraží Střížovice, Hůrky, Kunžak-Lomy, Albeř a Nová Bystřice v srdci nádherné přírody jižních Čech a České Kanady. Naše vlaky jezdí právě tak často, abyste je mohli využít při svých výletech a přitom jste nebyli rušeni ve vašem odpočinku. Navíc máte výhodu - vlak vám zastaví přímo u prahu.

Kontaktní osoba: Kristýna Havlíková, DiS., telefon +420 737 204 544, e-mail: khavlikova@uzkokolejky.cz 

Lokality

Dolní Skrýchov

UPOZORNĚNÍ

S velkou omluvou oznamujeme, že od 1.3.2019 došlo ke zrušení možnosti rezervace této stanice pro rekreační ubytování.

Kunžak - Lomy

UPOZORNĚNÍ! Z provozních důvodů nepřijímáme do těchto apartmánů ubytování na jednu noc.

Krásné ubytování na nádraží s nejhustějším provozem parních vlaků v celé ČR. Ideální pro rodiny, kdy do J. Hradce je to 10 minut autem a 5 minut chůze do lesa.

Hůrky

Užijte si romantické východy slunce nad hladinou rybníka na nádraží v Hůrkách.

Albeř

Užijte si naprosté soukromí v jediném apartmánu v Albeři.

Nová Bystřice

Sledujte parní a motorové vlaky na nádraží z nadhledu prvního patra.